درباره ما


خانم ژاله خدایار مدیر عامل شرکت تعاونی تیبا و رئیس هیئت مدیره شرکت آموزشی متین رویان عنوان نخبه رشته مراقبت زیبایی کشور از طرف کمیته تخصصی و کارشناسان وزارت کار و سازمان فنی و حرفه ای را به خود اختصاص داد.

خانم خدایار از سال 1376 بصورت رسمی با مجوز از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را در حوزه آموزش مراقبت زیبایی شروع و پس از تلاش شبانه روزی و تحقیق و پژوهش های تخصصی و نیاز سنجی آموزش کشور در حوزه زیبایی توانست سهم بیشتری از آموزش های تخصصی و تربیت مربیان این حوزه را به خود اختصاص دهد.

در سال 1387 با راه اندازی آکادمی مراقبت زیبایی تیبا در کانادا، استراتژی ایجاد پل ارتباطی بین استانداردهای روز و بین المللی را در این حرفه طراحی نمود و با فعالیت های فرهنگی و اجتماعی گامی ارزشمند را در حوزه طراحی الگوهای اسلامی و ایرانی و اصیل فرهنگی ایرانی را در این حرفه برداشت و نیز استاندارد 50 درس را در سطح دانشگاهی موازی با استانداردهای کشورهای توسعه یافته در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و در رشته صنایع آرایشی – بهداشتی و زیبایی تدوین نموده و مورد تصویب شورای عالی برنامه ریزی درسی دانشگاه و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

خانم ژاله خدایار به یاری خداوند منان و با تلاش و پشتکاری فراوان و با تشکیل کمیته ای مرکب از هیئت مدیره توانمند علمی و اقتصادی ضمن تشکیل تعاونی تیبا و اجرا نمودن طرح آموزش های دانشگاهی و آکادمیک رشته زیبایی موفق به تاسیس نخستین مرکز دانشگاهی در علوم زیبایی زیر نظر دانشگاه علمی و کاربردی کشور نموده و نشان افتخار را در ایجاد تحول و انقلابی در صنعت آرایشی و بهداشتی نصیب خود و تعاونی تیبا کرد.

تعاونی دانش زیبایی تیبا با تشکیل شورای سیاستگذاری کارآمد و توانمند برنامه اجرایی اساسنامه این تعاونی را با جدیت و ذکاوت و حساسیت ویژه دنبال می نمایند و ضمن آماده سازی بستر آموزش های مهارتی ، تخصصی و علمی جهت اخذ دیپلم تحصیلی و ادامه تحصیل و اخذ مدارک دانشگاهی گامی نو را در سرمایه گذاری و راه اندازی آرایشگاههای زنجیره ای(بیوتی سنتر) با مدیریت شبکه ای و یکپارچه و افزایش ظرفیت اشتغال در سیستم تیبا دغدغه های شغلی متقاضیان آموزش را برطرف کرد و با امکان سازی استخدام بعد از آموزش و اخذ بیمه اجتماعی امنیت شغلی داوطلبان را مهیا نمود.

واحد پژوهشی و آموزشی تیبا در راستای عقد تفاهم نامه با معتبر ترین مراکز علمی از جمله دانشگاه الزهراء، جهاد دانشگاهی در جهت آموزش های خود مراقبتی و ایجاد فرهنگ مصرف صحیح به مصرف کنندگان را نیز در دستور کار خود قرار داد.

تعاونی تیبا معتبرترین برند آموزشی در صنعت آرایشی و بهداشتی بوده و در زمره کارآفرینان ممتاز این حوزه شناخته می شود.

مرکز رشد و توسعه تعاونی تیبا از کلیه تولید کنندگان، وارد کنندگان، سرمایه گذاران و صاحب نظران این حوزه دعوت می نماید جهت هر نوع مشاوره آموزشی و علمی، بازاریابی و بازارشناسی، پژوهشی، تحقیقاتی و مطالعات تخصصی مرتبط به این مرکز حضور یافته و از نقطه نظرات کارگروههای تخصصی در راستای پیشرفت کاری و رشد فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی این حوزه بهره مند گردند.

مربیان، فروشندگان و آرایشگران علاقمند به آموزش تکنیک های جدید و به منظور معرفی برندهای معتبر و آموزش و روش های کاربردی آنها می توانند با حضور در نمایشگاه، همایش، سمینار و کنگره های علمی این مرکز حضور داشته باشند.

مشاوران علمی بصورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما از سراسر کشور می باشند.

کمیته نشر و تالیف مرکز تیبا جهت تالیف مقالات تخصصی و کاربردی، جزوات، کتابهای چاپی و الکترونیکی تلاش مستمری را در برنامه روزانه خود جهت ارائه خدمات بهینه در دستور کار خود قرار داده و آماده همکاری با واحدهای تجاری، تولید کنندگان و وارد کنندگان جهت موضوع های انتخابی (اسپانسرها) این صنعت می باشد.


مشاوره و ثبت نام