۸ نکته جادویی عصاره حلزون برای مشکلات پوستی

۸ نکته جادویی عصاره حلزون برای مشکلات پوستی
عصاره حلزون چه کاربردی دارد؟ آیا تا به حال تصور کرده اید که حلزون ها با عصاره خود می توانند پیری را به تعویق بیاندازند؟ خوب، اینها دقیقا کار این موجودات نیست ، بلکه کار ترشحاتی هستند که حلزون ها از خود آزاد می کنند.چقدر با عصاره حلزون آشنایی دارید؟ اکنون محصولات زیبایی حاصل از عصاره حلزون بسیار متنوع هستند. قبل از اینکه بدتان بیاید، بهتر است که بدانید که چرا تمایل به انها اینقدر زیاد است.
خواص عصاره حلزون چیست؟
 
  1. عصاره حلزون
عصاره حلزون با مواد مغذی دیگری مانند اسید هیالورونیک، گلیکوپروتئین، پروتئول کلین ها و پپتیدهای ضد میکروبی و مس که همه آنها در محصولات زیبایی استفاده می شوند و اثبات شده اند که برای پوست مفید هستند، ترکیب می شوند. این عناصر پوست حلزون را از آسیب، عفونت، خشکی و اشعه UV محافظت می کند.
 
  1.  ترشح حلزونی شامل 98-91٪ آب است
ترشح حلزون چندین بار فیلتر می شود تا غلظت آن زیاد شود و خالص شود. برخی از محصولات عصاره حلزون را تا 97٪ فیلتراسیون می کنند. با این حال، در هنگام جستجوی یک محصول خوب، سازگاری و کیفیت موکوس حلزون نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
 
  1.  عصاره حلزون برای موارد آرایشی
برای موارد آرایشی معمولا ترشح حلزون را از حلزون های باغچه ای معمولی یا کورنو آسپرست (قبلا Helix Aspersa) که به عنوان آفات کشاورزی شناخته می شود، به دست می آید.
 
  1. بزاق حلزون برای خواص ضد پیری
بزاق حلزون ضد پیری است و کمک می کند تا تشکیل کلاژن و الاستین را تحریک کند، پوست را از رادیکال های آزاد محافظت کند، پوست را تسکین دهد، بافت آسیب دیده را تعمیر کند و اب رسانی به پوست را تقویت کند. همچنین می تواند برای درمان پوست خشک، چین و چروک، آکنه و جوش، سوختگی، زخم ها، ضربه های شدید و حتی زگیل ها استفاده شود.
 
  1. ترشح حلزونی فیلتر شده
ترشح حلزونی فیلتر شده به طور گسترده در محصولات زیبایی کره ای مانند سرم، ماسک های صورت، مرطوب کننده ها و کرم های محوکننده استفاده می شود. اکثر محصولات در واقع به صورت لجنی یا چسبناک که شما فکر می کنید نیستند. اکثر آنها خنثی، بدون بو و منسجم هستند.
 
  1. در تایلند
در تایلند جلسات آب گرم حلزونی بسیار محبوب هستند و به کشورهای بزرگ آسیایی مانند ژاپن و کره نیز رسیده اند. در طول جلسه آبگرم، حلزون های زنده روی چهره مشتری قرار می گیرند و به سمت چپ حرکت می کنند.
 
  1. حمام اب گرم حلزون
حمام اب گرم حلزون DIY یا محصولات عصاره این حلزون وجود ندارد. به یاد داشته باشید، حلزون های مورد استفاده در مرکز آب گرم و یا محصولات زیبایی حرفه ای، در همان جا رشد می کنند و عصاره حلزون به صورت حرفه ای خالص می شوند، در حالی که حلزون های باغ حیاط خلوت شما به این اندازه خالص نیستند.
 
  1. استفاده از عصاره حلزون در زیبایی
استفاده از عصاره حلزون در زیبایی به یونان باستان بر می گردد، جایی که پزشک معروف گپوکراتا حلزون های خرد شده و شیر ترش را برای درمان التهاب تجویز می کرد. استفاده از کرم های حلزونی اخیرا شروع شده است، زمانی که کشاورزان شیلی که حلزون را برای بازار فرانسوی می فرستاند، متوجه شدند که پوست آنها به مراتب نرمتر است.

توصیه
با مقدار کمی از محصولات ترشحی حلزون در یک منطقه خاص پوستی آغاز کنید تا آلرژی را بررسی کنید. بعد از این، ممکن پوست شما ترشح حلزونی را دوست نداشته باشد. همچنین توصیه می شود برای دیدن مزایای محصول حداقل دو هفته آن را استفاده کنید.


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


یوسف اباد خیابان جهان ارا کوچه معنوی یا ٣٥ام پلاک ٢٩
021-88025532
تماس با ما