صابون جو و عسل خانگی معجزه شادابی پوست

صابون جو و عسل خانگی معجزه شادابی پوست
برای هیدارته کردن و داشتن پوست شاداب و باطراوت صابون جو و عسل بسیار توصیه می شود ، دستور تهیه و طرز استفاده این صابون برای هر خانمی لازم است.
چگونه صابون خانگی جو و عسل برای هیدراته کردن پوست تهیه کنیم؟
 
آیا می خواهید همزمان هم تمیز شوید و هم پوستتان هیدراته شود ؟ این صابون خانگی را تهیه کنید و همزمان با تمیز شدن ، پوستتان هم هیدراته خواهد شد . صابون جو و عسل در طی چند سال گذشته محبوب شده است این به دلیل فرمول ساختار و تهیه آن نیست و بلکه به دلیل مواد مغذی ایی است که از طریق این صابون وارد پوست می شود.
با استفاده از دستور العمل طرز تهیه این صابون همانگونه که در بالا بیان کردیم ، می توانید به هیدراته کردن پوستتان کمک کنید . همچنین این صابون فعالیت غدد sebaceous را تحت تاثیر قرار نمی دهد ، بنابراین برای انواع پوست مناسب است .
توجه : مطمئن باشید عسلی که استفاده می کنید ، 100% ارگانیک باشد ، زیرا بسیاری از عسل ها با شکر ساخته و تهیه می شوند و نمی توانند تاثیر عسل ارگانیک را داشته باشند .

صابون جو و عسل نسخه خانگی و گیاهی هیدراته کردن پوست صورت

مواد لازم برای درست کردن صابون جو خانگی :
  • 1 قالب صابون گلیسرین
  • 3 قاشق غذاخوری عسل (75گرم)
  • 3 قاشق غذاخوری جو دوسر (30 گرم)
  • 1 کپسول ویتامین E
  • پلو پز اوتوماتیک
  • کاسه مقاوم در برابر حرارت
  • قاشق چوبی
  • قالب های صابون
 
طرز تهیه صابون جو و عسل برای زیبایی پوست:
 
صابون گلیسرین را در کاسه مقاوم در برابر حرارت قرار دهید و آنرا در مایکروویو ذوب کنید . وقتی که ذوب شد ، عسل و جو را اضافه کنید و با یک قاشق چوبی هم بزنید . اطمینان حاصل نمایید که تا حدودی حل شود و سپس کپسول ویتامین E را اضافه کنید .
به مدت 5 دقیقه از حرارت بردارید و در دمای اتاق قرار دهید و سپس داخل قالب های صابون بریزید . صبر کنید کاملا به حالت جامد تبدیل شود و سپس از قالب خارج نمایید و اینک می توانید از این صابون پرخاصیت استفاده نمایید .
 
روش استفاده صابون جو  خانگی و گیاهی :

پوستتان را ابتدا مرطوب کنید و صابون را بر روی سر خود بمالید و به صورت حرکات دایره ای بر روی سرتان ماساژ دهید .به مدت 3 الی 5 دقیقه اجازه دهید تا روی سرتان بماند و سپس بشوید .

 

 


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما


یوسف اباد خیابان جهان ارا کوچه معنوی یا ٣٥ام پلاک ٢٩
021-88025532
تماس با ما